Komentari za Leoni Wiring Systems Southeast


Jan 28, 2016,
"Cemer i jad"
Dobre stvari
redovna plata
Loše stvari
Ne znam odakle da pocnem....Radi se puno za malo para,radis prekovremeno koje ti nije placeno,omalovazavanje i maltretiranje radnika od strane svih koji su iznad tebe,svi su pametni samo je radnik glup a na osnovu njegovog rada svi ti drugi primaju platu....Radnik ne moze da dostigne ni 30000 sa 25 radnih dana a poneki primaju od 70000 do kako sam cuo 450000 gde je tu pravda,rodjacke veze i poznanstva su normalna stvar,ako nemas nikog ne mozes ni da napredujes,ko zna kakve dogovore imaju sa opstinom kad nijedna firma od kad su oni tu nije dosla niti se naslucuje neka promena sto se toga tice....Predsednik sindikata je covek na visokom polozaju u firmi i kad ce taj takav da se bori za prava radnika?Naravno NIKAD!Ima platu preko 100000 i vrsi torturu nad radnicima zato se iz dana u dan smanjuje broj clanova sindikata....ima jos puno toga sto ne valja....ko ne mora neka bezi dalje od ove firme sto dalje......
Savet menadžmentu
Svi napolje bando lopovska!
XXXX
"XXXXXXXX"
Dobre stvari
XXXX
Loše stvari
XXXX
Savet manadžmentu
XXXX
XXXX
"XXXXXXXX"
Dobre stvari
XXXX
Loše stvari
XXXX
Savet manadžmentu
XXXX
XXXX
"XXXXXXXX"
Dobre stvari
XXXX
Loše stvari
XXXX
Savet manadžmentu
XXXX
XXXX
"XXXXXXXX"
Dobre stvari
XXXX
Loše stvari
XXXX
Savet manadžmentu
XXXX
Strane 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
Radiš kao HR ili si Vlasnik ove firme? Registruj svoj nalog